متفرقه

معرفی ویژگی‌های حوله تن پوش کودک و نوزاد + انواع طرح ها

حوله تن پوش کودک را می‌توان یکی از بهترین انواع حوله معرفی کرد. این حوله، تن کودک را کامل پوشش داده و مانع از نفوذ سرما به بدن خواهد شد. وقتی کودکان، تازه از حمام درمی‌آیند، احساس سرما کرده و اگر با حوله، خوب پوشانده نشوند، سرماخورده و بیمار می‌شوند. البته سیستم دفاعی ضعیف کودک هم در این قضیه، بی‌تأثیر نیست. درهرحال برای مراقبت بیشتر از این گروه‌های سنی حساس باید بهترین نوع حوله یعنی حوله تن پوش را برای آن‌ها استفاده کرد. این حوله، ضمن پوشش دهی تن بچه‌ها، آن را به‌خوبی خشک کرده و از باقی ماندن رطوبت و آب در بدن جلوگیری می‌کند. در ادامه راجع به ویژگی‌های این حوله، بیشتر صحبت می‌خواهیم کرد.

حوله تن پوش کودک

ویژگی‌های بهترین حوله تن پوش کودک

فرقی نمی‌کند حوله تن پوش کودک پسرانه می‌خواهید بخرید یا یک حوله تن پوش دخترانه. مهم این است حوله‌ای را انتخاب کنید که بهترین ویژگی‌ها را داشته باشد. وگرنه باید جور عوارض بد آن را کشیده و دوباره هزینه کنید و حوله بهتری خریداری کنید. اما بشنوید از ویژگی‌های متعلق به بهترین حوله تن پوش کودک:

دارای جنس پنبه‌ای

اگرچه حوله تن پوش دارای جنس‌های متنوعی است؛ اما یکی از بهترین و لطیف‌ترین جنس‌های حوله که کاملاً مورد تائید بوده و سازگار با پوست حساس بچه‌هاست، جنس پنبه‌ای است. حوله‌های پنبه‌ای، مانع از ایجاد حساسیت‌های پوستی شده و حس خوشایندی را به کودک انتقال می‌دهند.

قابلیت جذب رطوبت بالا

یک حوله خوب باید قابلیت جذب بالایی داشته باشد تا رطوبت را به سرعت از روی پوست محو کرده و اثری از آن باقی نگذارد.

فاقد زبری

بهترین حوله تن پوش کودک، فاقد سطح زبر بوده و از ایجاد حس خارش، جلوگیری خواهد کرد.

غیر معطر

شاید تبلیغات زیادی در رابطه با حوله‌های تن پوش عطری صورت گرفته باشد و حتی عنوان‌شده باشد که این حوله‌ها کاملاً بی‌خطرند، اما نباید فریب این تبلیغات را بخورید. فراموش نکنید که بهترین حوله تن پوش کودک، هیچ عطر و بویی نداشته و اگر معطر باشد؛ ممکن است باعث ایجاد مشکلات تنفسی در کودک شود.

همراه با سایز مناسب

از سایز حوله غافل نشوید. حوله تن پوش دارای سایز استاندارد بوده و متناسب با سن و وزن کودک شماست.

دارای طرح‌های فانتزی

کودکان روحیه لطیفی دارند و باید از محصولات فانتزی و طرح دار استفاده نمایند. مطالعات روانشناسی این موضوع را به اثبات رسانده است. با توجه به این مسئله باید به دنبال خرید حوله تن پوش فانتزی برای کودک باشید. حوله‌هایی که طرح‌هایی کارتونی و شاد دارند، بهترین گزینه انتخابی به نظر می‌رسند.

دارای برند معتبر

حوله‌های متعلق به برندهای معتبر، کیفیت بیشتری داشته و برای انتخاب، مناسب خواهند بود. مثل حوله تن پوش کودک تاچ، حوله گلبافت و غیره. با توجه به اینکه قیمت حوله تن پوش گلبافت بچه‌گانه نسبت به قیمت حوله‌های برند خارجی، ارزان‌تر است، این حوله را انتخاب کنید؛ نگران کیفیت هم نباشید، چون بهترین حوله تن پوش کودک ایرانی محسوب شده و بیشترین کیفیت را به خود اختصاص داده است.

خرید حوله تن پوش کودک

دسته‌بندی انواع حوله تن پوش بچه‌گانه

حوله تن پوش بچه‌گانه ازلحاظ طرح و شکل به 3 نوع کلی دسته‌بندی می‌شود. در قسمت زیر به انواع این حوله اشاره‌کرده‌ایم:

حوله تن پوش ساده

حوله‌های ساده، فاقد طرح خاصی بوده و صرفاً در رنگ‌های شاد یا خنثی مثل آبی، نارنجی، سبز، طوسی، کرم و … دیده می‌شوند. با توجه به این موضوع، قیمت حوله تن پوش ساده، ارزان‌تر است.

حوله تن پوش طرح دار

حوله‌های طرح دار دارای طرح‌های کارتونی بوده و بارنگ‌های مختلف ترکیب‌شده‌اند. این حوله‌ها را همه رده‌های سنی کودک می‌توانند استفاده کنند.

حوله تن پوش عروسکی

حوله تن پوش کودک عروسکی دارای ظاهر فوق‌العاده جذابی بوده و اغلب کلاه آن از این شکل برخوردار می‌باشد.

حوله تن پوش کودک عروسکی

سخن آخر

برای خرید حوله تن پوش کودک، باید همه حواس خود را جمع کرده تا بهترین نتیجه را از خرید بگیرید. یعنی علاوه بر ظاهر باید به جنس، کیفیت و برند حوله دقت کنید. اگر همه این نکات را موبه‌مو اجرا نمایید؛ مطمئن باشید که بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا