آرایشی و بهداشتی

نکات طلایی خرید بهترین گن لاغری شکم و پهلو

گن لاغری لباسی متراکم و فشرده‌‌سازی شده است. برای گرفتن نتیجه بهتر شما باید بهترین گن لاغری را خریداری نمایید. اگر گن لاغری که انتخاب می‌کنید ساختاری مناسب داشته باشد چربی‌های موجود در قسمت شکم، معده و پهلو‌ها به‌مرورزمان کمتر می‌شوند. در برخی از موارد نیز با پوشیدن یک گن لاغری شکم و پهلو مناسب حدود چند سانت از سایز شکم و پهلو‌ها کم می‌شود.

این نکته را هم مدنظر داشته باشید، پوشیدن یک گن لاغری شکم و پهلو برای افراد خیلی چاق معجزه نمی‌کند ولی اگر شما مقدار کمی چربی در ناحیه شکم و پهلو داشته باشید با پوشیدن یک گن مناسب مقدار چربی‌ها در این نواحی کمتر می‌شوند. گن لاغری شکم و پهلو از محبوب‌ترین انواع گن لاغری زنانه و مردانه محسوب می‌شود. اگر شما به دنبال خرید بهترین گن لاغری شکم و پهلو هستید بهتر است ابتدا با ویژگی‌های این گن لاغری  آشنا شوید.

راهنمای خرید بهترین گن لاغری پهلو و شکم

بهترین گن لاغری شکم و پهلو را چگونه انتخاب کنم؟ ممکن است در زمان خرید گن این سؤال ذهن شما را نیز درگیر کند. در پاسخ به این سؤال باید بگوییم که اگر شما به دنبال انتخاب بهترین گن لاغری شکم و پهلو زنانه و مردانه هستید بهتر است نکاتی را در زمان خرید این نوع گن‌ها مدنظر داشته باشید.

بهترین گن لاغری شکم و پهلو

گن لاغری مخصوص شکم و پهلو چیست؟

به دلیل اینکه اغلب افراد در قسمت شکم و پهلو‌ دارای چربی اضافه هستند استفاده از گن لاغری مخصوص شکم و پهلو افزایش پیداکرده است.

گن لاغری شکم و پهلو شبیه به لباس می‌باشد. با پوشیدن این نوع گن شما می‌توانید به چربی‌های اضافه دور شکم و پهلوها‌یتان را جمع کنید. این نوع گن همچنین باعث می‌شود تا فرم اندام شما جذاب‌تر به نظر برسد.

این مدل گن قسمت باسن، شکم، پهلوها و کمر را پوشش می‌دهد. شایان‌ذکر است که گن لاغری شکم و پهلو از محبوب‌ترین انواع گن‌ها است. بعدازاین نوع گن انواع گن سوتین دار و ورزشی توانسته‌اند توجه افراد را به سمت خود جلب کنند.

انواع گن لاغری زنانه در دیجی کالا

چه افرادی به پوشیدن گن لاغری نیاز دارند؟

گن لباسی است که با پوشیدن آن فرم اندام شما زیباتر به نظر می‌رسد. اگر چربی‌های دور شکم و پهلو شما را آزار می‌دهند بهتر است برای خوش‌فرم تر به نظر رسیدن فرم اندامتان از گن لاغری استفاده کنید. افرادی که در ناحیه شکم و پهلوی خود دارای چربی هستند می‌توانند با پوشیدن بهترین گن لاغری شکم و پهلو با اعتمادبه‌نفس بیشتری در مهمانی‌ها، مجالس و … شرکت کنند. افرادی که به پوشیدن گن لاغری نیازمند هستند به چند دسته زیر تقسیم می‌شوند:

 1. کسانی که به تازگی عمل جراحی شکمی را انجام داده‌اند می‌توانند با پوشیدن گن لاغری زخم‌هایشان را ترمیم کنند.
 2. افرادی که برای داشتن تناسب‌اندام تمایل دارند راحت‌ترین و سریع‌ترین راه‌حل را انتخاب نمایند بهتر است از پوشیدن بهترین گن لاغری غافل نشوند.
 3. ورزشکاران نیز می‌توانند برای سفت کردن عضلات شکم خود از این نوع گن استفاده نمایند.
 4. افرادی که عمل زیبایی پیکر‌تراشی را انجام داده‌اند
 5. افرادی که در قسمت پهلو، شکم، باسن، سینه و … دارای چربی هستند.
 6. در حالت کلی پوشیدن بهترین گن لاغری سن و سال یا لاغری و چاقی نمی‌شناسد. شما با هر نوع استایلی می‌توانید از گن لاغری در پوشش‌تان استفاده نمایید.
 7. اگر شما تمایل دارید باسنی خوش‌فرم داشته باشید بهتر است از زیر لباستان گن لاغری بپوشید.
 8. افرادی که در ناحیه ران دارای چربی زیادی هستند بهتر است از پوشیدن گن لاغری که تا روی زانو امتداد دارد غافل نشوند. با پوشیدن این نوع گن‌ها پاها خوش‌فرم تر به نظر می‌رسند.

 

بهترین گن لاغری شکم و پهلو مردانه و زنانه

نکات طلایی برای خرید بهترین گن لاغری شکم و پهلو

در زمان خرید گن لاغری شکم و پهلو به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. گن لاغری مخصوص شکم و پهلو باید دارای سایز مناسبی باشد.
 2. گن باید بتواند قسمت پهلو و شکم شما را به‌خوبی پوشش دهد.
 3. در زمان انتخاب گن به رنگ آن توجه داشته باشید. گن‌ها با رنگ روشن و سفید را باید زودبه‌زود بشویید بنابراین بهتر است از خرید این رنگ گن‌ها خودداری کنید. گن لاغری کرم و مشکی رنگ انتخابی مناسب می‌باشند. توجه داشته باشید که گن کرمی رنگ به دلیل اینکه هم‌رنگ پوست است از زیر لباس‌ها قابل‌مشاهده نمی‌باشد.
 4. توجه به جنس گن نیز از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد. اگر شما تمایل دارید از گن طولانی‌مدت استفاده کنید بهتر است گنی را برای خرید انتخاب نمایید که دارای جنسی باکیفیت باشد.

آیا استفاده از گن لاغری تأثیرگذار است؟

بستن گن باعث می‌شود تا بیشتر افراد به استایل بدن خود توجه بیشتری کنند و درنتیجه برای کاهش وزن بیشتر رژیم غذایی‌شان را با دقت بیشتری دنبال کنند. همچنین گرما و فشاری که گن شکم و پهلو به این نواحی وارد می‌کند روی نمای سلولیت دارای تأثیر زیادی است.

درصورتی‌که شما تمایل دارید سریع‌تر لاغر شوید بهتر است در زمان استفاده از گن لاغری شکم و پهلو، رژیم غذایی مناسبی داشته باشید. از انجام حرکت‌های ورزشی نیز برای گرفتن نتیجه بهتر غافل نشوید.

 

بررسی مزایای استفاده از گن لاغری

بهترین گن لاغری شکم و پهلو  دارای چه ویژگی‌هایی می باشد؟

 1. از گن لاغری شکم و پهلو می‌توانید برای حضور در مجالس، باشگاه‌ها، سالن‌های ورزشی و … استفاده کنید.
 2. گن باید چند ناحیه از بدن شما را تحت پوشش قرار دهد.
 3. کاهش سایز یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین گن لاغری شکم و پهلو می‌باشد. در زمان پوشیدن گن قسمت شکم و پهلو‌ها متناسب به نظر می‌رسد ولی این تغییر دائمی نیست. برای لاغر شدن و کم کردن وزن به‌صورت اصولی شما باید به دنبال راه چاره‌ای مناسب باشد.
 4. استفاده طولانی‌مدت از گن لاغری مخصوص شکم و پهلو می‌تواند باعث کاهش اشتها و حجم معده شود. اگر شما با پوشیدن گن به مدت طولانی مشکلی ندارید بهتر است ساعت‌های طولانی از شبانه‌روز گن بپوشید.

بیشتر بدانید: راهنمای صفر تا صد خرید گن لاغری مردانه + 9 ویژگی بهترین گن لاغری


بررسی مزایای استفاده از گن لاغری شکم و پهلو

استفاده از گن لاغری شکم و پهلو برای خانم‌ها و آقایان دارای مزایای زیادی است. بهتر است شما قبل از خرید این نوع گن با مزیت‌های استفاده از آن آشنا شوید.

 1. این نوع گن لاغری باقدرت فشرده‌سازی بالایی که دارد باعث کاهش سایز شکم و پهلو‌ها می‌گردد.
 2. به نواحی شکم و پهلو‌ها فرم متناسبی را می‌بخشد.
 3. استفاده از گن لاغری شکم و پهلو باعث می‌شود که به ناحیه شکم فشار وارد شود و درنتیجه شما زودتر احساس سیری کنید.
 4. این نوع گن‌ها فقط روی نواحی شکم و پهلوی شما تأثیر می‌گذارند و درنتیجه در قسمت قفسه سینه‌تان هیچ نوع فشاری را احساس نخواهید کرد.
 5. بعد از زایمان شکم خانم‌ها بزرگ می‌شود. استفاده از گن لاغری مخصوص شکم و پهلو پس از زایمان به جمع شدن شکم کمک زیادی می‌کند.
 6. کم کردن وزن پروسه طولانی‌مدت و طاقت‌فرسایی است. اگر شما به مهمانی فوری دعوت‌شده‌اید می‌توانید برای داشتن استایلی مناسب گن لاغری شکم و پهلو را از زیر لباستان بپوشید. با پوشیدن این نوع گن به تناسب‌اندامتان کمک زیادی می‌شود و شیک‌پوش‌تر از همیشه به نظر می‌رسید.
 7. یکی از مزایای مهم گن لاغری مخصوص شکم و پهلو این است که باعث افزایش اعتمادبه‌نفس می‌شود. اگر شما تناسب‌اندام داشته باشید و شکمتان کوچک‌تر به نظر برسد با اعتمادبه‌نفس بیشتری در مهمانی‌ها و مراسم‌های بزرگ شرکت خواهید کرد.

 

استفاده از گن های لاغری در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی

ورزشکارانی که در نواحی شکم و پهلوها‌یشان دارای چربی هستند همیشه این پرسش ذهنشان را درگیر می‌کند.

امروزه انواع گن لاغری ورزشی در بازار به فروش می‌رسند که از این نوع گن‌ها می‌توان در زمان انجام فعالیت‌های ورزشی استفاده کرد. ساختار این نوع گن‌های لاغری شکم و پهلو بدین‌صورت است که در زمان انجام حرکات ورزشی چربی‌های موجود در ناحیه شکم و پهلو را سفت و فشرده می‌کنند و فرد می‌تواند به‌راحتی حرکت‌های ورزشی را انجام دهد.

استفاده از گن لاغری شکم و پهلو برای افرادی که به‌صورت حرفه‌ای ورزش می‌کنند بهتر است زیر نظر پزشک متخصص صورت بگیرد.

 

ویژگی‌های گن لاغری مخصوص شکم و پهلو

نکاتی برای استفاده از گن های لاغری شکم و پهلو

در زمان استفاده از گن لاغری شکم و پهلو بهتر است به نکات زیر توجه داشته باشید:

 1. اگر شما از گن پلاستیکی لاغری استفاده می‌کنید بهتر است حواستان به از دست رفتن آب بدن باشد. این نوع گن باعث افزایش تعریق و درنتیجه کاهش آب بدن می‌شود درصورتی‌که هدف از کاهش وزن کاهش چربی‌ها است.
 2. در زمان استفاده از گن لاغری نباید احساس تنگی نفس داشته باشید.
 3. در زمان استفاده از گن نباید احساس بازگشت اسید معده داشته باشید.
 4. استفاده از گن با سایز نامناسب باعث بر هم خوردن تناسب‌اندام می‌گردد.
 5. استفاده از گن با سایز کوچک باعث ایجاد چین‌وچروک روی پوست و ایجاد سایر ضایعات پوستی می‌شود.

قیمت گن لاغری شکم و پهلو زنانه و مردانه

گن‌های لاغری شکم و پهلو در انواع مدل‌ها و سایز‌های مختلف تولید می‌شوند به همین دلیل قیمت آن‌ها یکسان نیست.

موارد زیر روی قیمت گن لاغری شکم و پهلو تأثیرگذار هستند:

 1. جنس گن
 2. سایز گن
 3. کیفیت گن
 4. مدل گن لاغری

خرید ارزان‌ترین گن لاغری از دیجی کالا

 

قیمت گن لاغری مردانه و زنانه

نتیجه‌گیری:

اگر شما به دنبال تناسب‌اندام و کاهش سایز شکم و پهلو‌هایتان هستید می‌توانید بهترین گن لاغری شکم و پهلو را برای خرید انتخاب نمایید. این گن باعث می‌شود تا قسمت پهلو‌ها و شکم شما به‌صورت قابل‌توجهی لاغر و خوش‌فرم به نظر برسند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا