متفرقه

راهنمای خرید بهترین صندلی غذاخوری کودک + نکات کاربردی

صندلی غذاخوری کودک نه‌تنها وضعیت بهتری را برای کودکان در هنگام غذا خوردن فراهم می‌آورد؛ بلکه باعث راحتی هر چه بیشتر پدر و مادرها نیز می‌شود. چون دیگر نیاز نیست هنگام غذا خوردن، مدام حواسشان به فرزندشان باشد. آن‌ها می‌توانند این صندلی را در کنار صندلی خود قرار داده و از این طریق، لذت غذا خوردن را بیشتر احساس کنند و این لذت را هم به کودک انتقال دهند. درمجموع، وجود صندلی غذای کودک برای کودکانی که تازه، خوردن غذاهای جامد را شروع کرده‌اند؛ ضروری است. همچنین شما می‌توانید در کنار استفاده از صندلی غذاخوری کودک برای محافظت از کودک دلبندتان در هنگام رانندگی از صندلی ماشین کودک نیز استفاده کنید.

انواع مدل صندلی غذاخوری کودک

جدیدترین مدل های صندلی غذاخوری کودک

صندلی غذاخوری کودک، یک صندلی کاربردی است که در کنار میز غذاخوری واقع‌شده و فرایند بهتری از خوردن غذا را میسر می‌سازد. شاید اگر وجود این صندلی نبود، مشکلات زیادی در هنگام غذا خوردن، چه برای کودکان و چه برای والدین به وجود می‌آمد و آن‌ها مجبور به دست کشیدن از غذا و تحمل گرسنگی بودند. اما حالا به لطف حضور این صندلی، هیچ‌یک از این اتفاقات رخ نخواهد داد. حال در ادامه قصد داریم تا شما را با جدیدترین مدل های صندلی غذاخوری کودک آشنا نماییم. آشنایی با این مدل ها منجر به انتخاب بهتر شما خواهد شد:

صندلی غذاخوری چندکاره

این صندلی نه‌تنها برای غذا خوردن، انتخاب مناسبی است، بلکه تبدیل به یک میز بازی شده و بچه‌ها را در انجام برخی از بازی‌ها همراهی می‌کند.

صندلی غذاخوری تنظیم شونده

این محصول به‌عنوان بهترین صندلی غذای کودک شناخته‌شده و امکانات متنوعی را به خود اختصاص داده است. شما می‌توانید قسمت‌های مختلف این صندلی از قبیل پشتی، تکیه‌گاه و حتی ارتفاع را با توجه به خصوصیات فیزیکی کودک، تنظیم کرده و فضای بهتری را در اختیار او قرار دهید که بتواند به راحتی غذا بخورد. یکی دیگر از آپشن های مثبت این صندلی این است که تاشو بوده و جای زیادی را برای نگهداری اشغال نمی‌کند.

صندلی غذاخوری تقویتی

این نوع صندلی، قابل نصب بر روی صندلی های بزرگسالان بوده و با توجه به حجم کمتری که دارد، داخل کمد جا می‌شود.

صندلی غذاخوری ساده

این صندلی غذاخوری شاید به‌ظاهر ساده به نظر برسد؛ اما ازلحاظ کیفیت، مورد تائید است. همچنین این صندلی دارای امتیازات کمتری بوده و به همین دلیل، قیمت پایین‌تری دارد. پس اگر به دنبال خرید صندلی غذای کودک ارزان قیمت هستید؛ می‌توانید روی این محصول حساب بازکنید.

صندلی غذاخوری کودک

راهنمای خرید صندلی غذای کودک

اگر تمایل به کسب بهترین نتیجه از خرید صندلی غذاخوری کودک و نوزاد دارید؛ پس باید به نکاتی که در ادامه به‌عنوان راهنمای خرید صندلی غذای کودک می‌گوییم؛ توجه کافی داشته باشید:

انتخاب صندلی تاشو

با توجه به اینکه اغلب خانه‌های امروزی، فضای محدودی دارند؛ صندلی تاشو، انتخاب بهتری است.

مجهز به کمربند

حتماً به کمربند ایمنی موجود در صندلی دقت فرمایید. بهترین کمربند، همان مدلی است که بندهای قابل تنظیم داشته و به‌جای 3 نقطه، 5 نقطه دارد. این صندلی، از کودک، بهتر پشتیبانی کرده و امن‌تر است.

دارای پایه محافظ

بهترین صندلی غذاخوری کودک دارای پایه محافظ بین پا بوده و مانع از سرخوردن خواهد شد.

سینی

صندلی‌هایی که همراه با سینی هستند، امتیاز بیشتری داشته و باوجوداین سینی نیاز نیست از پیشخوان آشپزخانه کمک بگیرید.

صندلی تشک دار

صندلی غذاخوری تشک دار، برتر از صندلی پلاستیکی بوده و فضای راحت‌تری را در اختیار کودک قرار می‌دهد. ناگفته نماند که صندلی غذاخوری پلاستیکی هم مزیت‌های خاص خودش را دارد؛ مثلاً تمیز کردن این صندلی به‌مراتب، راحت‌تر از صندلی تشک دار است.

قیمت صندلی غذای کودک

بهتر نیست به‌جای قیمت صندلی غذاخوری کودک، کمی به برند و کیفیت محصول توجه کنید؟! البته صندلی‌هایی هم پیدا می‌شوند که بهترین قیمت را به خود اختصاص داده و درعین‌حال، کیفیت مطلوبی هم دارند. در اینجا با پرفروش ترین و بهترین صندلی های غذاخوری آشنا خواهید شد: صندلی غذاخوری چیکو، صندلی ایکیا، صندلی بیبی فور لایف، صندلی دلیجان، صندلی زویه، صندلی ارابه و …

بهترین صندلی غذای کودک

سخن آخر

برای خرید صندلی غذاخوری کودک، تمام توجه خود را روی کیفیت محصول معطوف کنید. چون اگر صرفاً روی ارزان ترین صندلی غذاخوری کودک زوم کرده و از کیفیت آن غافل شوید؛ مجبورید چند وقت بعد دوباره هزینه کرده و یک صندلی بهتر بخرید. پس برای جلوگیری از بروز این اتفاق، همان ابتدا، بهترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا